سعی ما بر آن است پیام هایی را که در برگیرنده‌ی مطالب غیر اخلاقی ، سوء استفاده ، منفور ، توهین ، تهمت ، افترا و یا هر چیز دیگری که حریم خصوصی افراد را مورد تجاوز قرار داده و یا قوانین را نقض می کنند ، ویرایش یا حذف کنیم ، اما کنترل همه ی پیام ها و ارسال ها برای ما امکان پذیر نیست .

به همین دلیل باید قبول کنید که مطالب ارسال شده در این انجمن ، نظر‌ها و دیدگاه‌های نویسنده‌ی آن است و به هیچ عنوان دیدگاه مدیریت نیست!

لذا ما مسئول پیام های ارسال شده در این انجمن نیستیم و دقت و صحت هیچ یک از پیام های فرستاده شده در این انجمن را تأیید نمی‌کنیم . بنابراین مسئولیت مستقیم بر عهده ارسال کننده پیام یا محتواست .

شما با ثبت نام در این انجمن می‌پذیرید که از ارسال هر گونه پستی که حاوی مطالب نادرست ، بدگویی ، توهین و یا تجاوز به حقوق و شخصیت دیگران یا مطالب غیر اخلاقی و یا هر محتوای دیگری که قوانین جمهوری اسلامی ایران را نقض می‌کند ، خودداری کنید .

عدم رعایت این قوانین می تواند به تعلیق حساب کاربری شما و یا ممنوعیت دائم از دسترسی شما به این انجمن بیانجامد . شناسه‌ی IP شما با هر ارسال در این انجمن ثبت شده‌ و در صورت لزوم قابل بازیابی است .

شما می‌پذیرید که حق پاک کردن مطالب نادرست و ویرایش آن ها و یا بستن هر حساب کاربری در صورت لزوم برای ما محفوظ است .

یاد آوری می شود تمام اطلاعاتی که شما در این انجمن وارد می‌کنید در یک دیتابیس حفظ می شود و همچنین کوکی‌ها روی کامپیوتر شما جهت ذخیره‌ی اطلاعات ورود شما ذخیره شوند .

هرگونه اطلاعات شما در این انجمن بدون رضایت و موافقت شما به هیچ شخص ثالثی ارائه‌ نخواهد شد . هرچند که تیم مدیریت انجمن هیچ گونه مسئولیتی در مقابل حملات آنلاین (هک) که باعث فاش شدن اطلاعات شما می‌شود ندارد .

همچنین مدیریت تالار حق تغییر قوانین را در هر زمان بدون اطلاع کاربران برای خود محفوظ می داند .

شما با ثبت نام در این انجمن و ادامه‌ی این مرحله‌ ، موافقت خود را با قوانین بالا اعلام می کنید .

آیا با این موارد موافق هستید؟